Tréninky Praha

KDE

Tréninky probíhají v areálu v Kateřinkách (Újezd). 

Po individuální  domluvě mohou tréninky probíht i  jinde, ráda přijedu. 

KDY

Zde jsou uvedené dny, kdy trénujeme. 
Úterý 17-19hod 
Pátek 18-20hod

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Úterý 25.9.2012 - od 18hod - stav přihlášných: Lucka + Megera, Saša + Kelly

Pátek 28.9.2012 - od 17hod - stav přihlášených:

PŘIJÍMÁME NOVÉ TÝMY!!!!!

 

CENA

150 Kč za lekci/hodina
permanentka (1500Kč na 10 lekcí + 1 zdarma)
platnost permanentky jsou 3 měsíce. 

OBECNÉ INFORMACE

Doba lekce je 1 hodina.

Počet účastníků na lekci je 3-5 týmů.

V případě odhlášení z tréninku v době kratší než 24hodin, bude požadována úhrada částky v plné výši. 
 

PŘIHLAŠOVÁNÍ
Na email. lucissek273@seznam.cz nebo na FB stránce 
https://www.facebook.com/agilitypraha

PRO KOHO JSOU TRÉNINKY URČENY
Podmínkou přihlášení na jakýkoliv trénink je zvládání základní poslušnosti (s výjimkou štěňat). Pejsci by neměli být agresivní a měli by mít očkovací průkaz s platnými očkováními. 

Lekce pro štěňata
Základem agility je hra. Většina štěňat má obrovskou chuť si hrát a právě proto by byla velká škoda se se svým pejskem  něčemu nevěnovat. Lekce jsou přizpůsobeny  věku a potřebám každého štěněte.  Štěňata se učí spoluparcovat s psovodem  a osvojují si základy správného tréninku a také základy hry i samotného agility. Kromě samotného tréninku se štěňátka setkávají s jinými štěňátky, což je dobré pro socializaci. Cílem je dosáhnout toho, aby se psovod i pejsek na výcvik těšili a samozřejmě také položení základů agility.

Lekce pro začátečníky
Výcvikvé hodiny jsou určeny pro začínající psy a psovody, kteří nemají s agility žádné zkušenosti. Náplní výcvikových hodin je obdobný jako u lekcí pro štěňata, tj. motivce, hra, základy agility. V průběhu lekcí se tými seznámí se všemi překážkami agility, jejich správnému překonávání a následnému napojovaní do složitějších sekvencí. Cílem je tedy položit základy agility. 

Lekce pro mírně pokročilé
Tyto lekce jsou určeny pro týmy, které již plynule zvládají jednoduché sekvence a chtějí se nadále zdokonalovat. Náplní kurzů je trénink obtížnějších  sekvencí a ideální vedení na nich. Začíná být kladen důraz na samostatnost psovoda na při tréninktru, tj. měl by být sám schopen stanovit si způsob, jakým svého psího parťáka danou tratí provede. 

Lekce pro pokročilé
Výcvikové hodiny jsou určeny pro týmy, které již zvládaí složitější sekvence. Náplní hodin je trénink složitějších sekvencí a ideální vedení na nich. 

Individuální hodiny
Tyto hodiny jsou zaměřeny na individuální potřeby týmu podle jho potřeb a pokročilosti. Cena individuálního tréninku je oproti ceně klasického tréninku ve skupině vyšší (vzhledem k nákladům na pronájem výcvikového prostoru). Cena je 250Kč/30 min.